Nákup nad 2 500 Kč SLEVA 7 %, nad 3 500 Kč 9 % a nad 4 500 Kč 11 %! Slevový kód zadejte v košíku. Akce platí na všechny označené produkty.

Ruční svítilny

Ruční svítilny = baterková klasika. Miniaturní baterky pro každodenní nošení, přenosné svítilny pro kempování i našlapané modely pro profesionální využití jsou připraveny prokázat svou výdrž, odolnost a světelný výkon. Více informací 

Ruční svítilny - od miniaturních baterek do kapsy po „urostlé“ profi modely

Ruční přenosné svítilny představují osvědčenou klasiku. Asi každému z nás už zachránily kůži při výpadku proudu a následném nahazování pojistek nebo ušetřily spoustu nervů při běžných opravách v domácnosti. Jak si tedy vybrat tu pravou?

Ruční baterky pořídíte v mnoha velikostech, je tedy dobré vědět, na co svítilnu potřebujete. Poohlížíte se po baterce ideální pro každodenní nošení? Sáhněte po kapesním modelu s muší váhou, který snadno připnete třeba za opasek. Pro outdoorové aktivity, sportovní nebo profesionální využití se zaměřte především na odolnost (nárazuvzdornost, voděodolnost a prachotěsnost), výdrž, dosvit a světelný výkon. Technicky vyspělé ruční svítilny jsou vybavené LED zdrojem, který je zárukou jak mimořádné odolnosti, tak mnohonásobně delší životnosti.

Nahoru