Sada domácího videotelefonu s WiFi EMOS - H2014

Kód: 100.06736
Značka: EMOS
Dostupnost:
Poslední 2 ks skladem (Odesíláme do 22.10.2019)
5 790 Kč (Ušetříte 289 Kč)
5 501 Kč

Další kousky ze stejné kolekce

Obrázky: Sada domácího videotelefonu s WiFi EMOS - H2014
Sada domácího videotelefonu s WiFi EMOS - H2014
5 501 Kč

 • Domácí telefon s Wi-fi spárujete s jakýmkoli chytrým telefonem či tabletem se systémem Android i iOS (možnost připojit až 5 mobilů nebo tabletů).
 • Bílý dotykový monitor s barevným displejem a venkovní odolná kamerová jednotka s přísvitem, dokáže identifikovat vaši návštěvu i ve večerních hodinách, a to do vzdálenosti až 150 cm.
 • Vyšší stupeň zabezpečení vám zaručí Antivandal kamerová jednotka.
 • Stisknutím jednoho tlačítka si návštěvu prohlédnete, promluvíte na ni a sami si určíte, zda jí na dálku otevřete branku nebo pojízdnou bránu.
 • Kamera nabízí úhel záběru 70° se snímacím prvkem 1/3 CCD.
 • Návštěvu si můžete vyfotit/natočit a uložit do paměti vašeho mobilního zařízení.
 • Videovrátný nabízí také funkci detekci pohybu, díky níž bude kamerová jednotka střežit váš dům 24 hodin denně a v případě zvýšené aktivity v okolí, vás o tom okamžitě informuje.
 • Napájení monitoru 12V DC (součástí balení).
 • Obsah balení: dveřní kamerová jednotka, montážní stříška (ke kamerové jednotce), monitor, montážní rámeček pro monitor, napájecí zdroj, upevňovací šrouby.

Stáhněte si

O značce EMOS

EMOSRyze česká společnost EMOS vznikla v roce 1991 v Přerově. Firma se postupem času rozrostla do koncernu se 4 zahraničními pobočkami (Slovensko, Polsko, Maďarsko, Slovinsko) a dodává své zboží téměř do celé Evropy. Společnost si dala za cíl měnit svět běžných lidí a dělat ho jednodušším. Díky tomu se s jejími cenově příznivými produkty setkáte... Přečíst celé skoro v každé domácnosti. Produktové portfolio firmy je opravdu velmi široké, naleznete v něm mimo jiné interiérová i venkovní svítidla (stropní i nástěnná), lampičky, LED panely, zářivková a orientační svítidla, LED i halogenové reflektory, vánoční osvětlení, světelné zdroje (žárovky i zářivky), svítilny, čelovky, zvonky, videotelefony a různý spotřební elektromateriál. Společnost EMOS dbá na kvalitu zboží a všechny produkty podrobuje náročným testům a kontrolám technických parametrů.

Typ Domácí telefon a videotelefon
Barevné provedení produktu Šedá
Funkce
 • S čidlem
 • Voděodolnost
Šířka (mm) 215
Výška (mm) 150
Hloubka (mm) 20
Hmotnost (kg) 1.28
Stupeň krytí (IP) 44
Napětí (V) 12
Výrobce EMOS
Kolekce VIDEOTEL
Záruční doba (měsíce) 24

Otázky a odpovědi

Nenašli jste, co jste hledali? Zeptejte se nás

Pro přidání otázky musíte souhlasit se zpracováním údajů
Abychom vás příště poznali a zjistili, co se vám u nás líbí, používáme cookies. Návštěvou tohoto webu souhlasíte se zásadami jejich používání. Více informací
Nahoru