Sada videotelefonu s integrovanou pamětí - H2030

Kód: 100.06746
Značka: EMOS
Dostupnost:
Poslední 1 ks skladem (Odesíláme do 23.10.2019)
5 690 Kč (Ušetříte 284 Kč)
5 406 Kč

Další kousky ze stejné kolekce

Obrázky: Sada videotelefonu s integrovanou pamětí - H2030
Sada videotelefonu s integrovanou pamětí - H2030
5 406 Kč

  • Sada domácího videotelefonu EMOS H2030 s hands-free nabízí vyšší stupeň zabezpečení (Antivandal kamerová jednotka) díky integrované interní paměti pro záznam návštěv, která automaticky uloží fotku obličeje každého, kdo se vás rozhodne navštívit.
  • Integrovaná paměť uloží celkem 100 snímků.
  • Dveřní kamerová jednotka s masivní kovovou stříškou nabízí úhel záběru 70° a snímací prvek kamery 1/4 CMOS e s LED přísvitem. Po zazvonění se automaticky aktivuje bílý LED přísvit odhalující obličej návštěvy stojící až 150 cm od kamery. Obličej každého z nich si dotykem jednoho tlačítka prohlédnete na barevném displeji a sami určíte, jestli mu na dálku otevřete branku nebo pojízdnou bránu.
  • Monitor tohoto dveřního videotelefonu s přehledným menu lze snadno ovládat pomocí 5 dotykových tlačítek (přímo pod displejem) a 4 manuálních tlačítek (po stranách), kterými si korigujete hlavně hlasitost hovoru, jas, kontrast a barvy obrazu.
  • Monitor snadno upevníte na zeď pomocí montážního rámečku a 4 malých šroubků.
  • Sada obsahuje: videomonitor, montážní rámeček pro monitor, dveřní kamerovou jednotku, napájecí zdroj, upevňovací šrouby (4 ks), konektory (2 ks).

Stáhněte si

O značce EMOS

EMOSRyze česká společnost EMOS vznikla v roce 1991 v Přerově. Firma se postupem času rozrostla do koncernu se 4 zahraničními pobočkami (Slovensko, Polsko, Maďarsko, Slovinsko) a dodává své zboží téměř do celé Evropy. Společnost si dala za cíl měnit svět běžných lidí a dělat ho jednodušším. Díky tomu se s jejími cenově příznivými produkty setkáte... Přečíst celé skoro v každé domácnosti. Produktové portfolio firmy je opravdu velmi široké, naleznete v něm mimo jiné interiérová i venkovní svítidla (stropní i nástěnná), lampičky, LED panely, zářivková a orientační svítidla, LED i halogenové reflektory, vánoční osvětlení, světelné zdroje (žárovky i zářivky), svítilny, čelovky, zvonky, videotelefony a různý spotřební elektromateriál. Společnost EMOS dbá na kvalitu zboží a všechny produkty podrobuje náročným testům a kontrolám technických parametrů.

Typ Domácí telefon a videotelefon
Barevné provedení produktu Stříbrná
Funkce Voděodolnost
Šířka (mm) 144
Výška (mm) 204
Hloubka (mm) 27
Hmotnost (kg) 1.32
Stupeň krytí (IP) 44
Napětí (V) 14.5
Výrobce EMOS
Kolekce VIDEOTEL
Záruční doba (měsíce) 24

Otázky a odpovědi

Nenašli jste, co jste hledali? Zeptejte se nás

Pro přidání otázky musíte souhlasit se zpracováním údajů
Abychom vás příště poznali a zjistili, co se vám u nás líbí, používáme cookies. Návštěvou tohoto webu souhlasíte se zásadami jejich používání. Více informací
Nahoru