Samostatná 5 zásuvka s vypínačem, bílá

Do konce akce zbývá: 22d 13h 6m 17s
Kód: 100.06615
Značka: EMOS
Dostupnost:
Odesíláme do 06.05.2019
99 Kč (Ušetříte 15 Kč)
84 Kč
Obrázky: Samostatná 5 zásuvka s vypínačem, bílá
Samostatná 5 zásuvka s vypínačem, bílá

5 zásuvka s vypínačem pro pohyblivé přívody určená pro výrobu/montáž prodlužovacích přívodů nebo jako náhradní díl. Vhodná pro maximální zátěž 16A. Počet zásuvek 5× 2P + PE. Typ FRENCH. Včetně dětské clonky.

Stáhněte si

O značce EMOS

EMOSRyze česká společnost EMOS vznikla v roce 1991 v Přerově. Firma se postupem času rozrostla do koncernu se 4 zahraničními pobočkami (Slovensko, Polsko, Maďarsko, Slovinsko) a dodává své zboží téměř do celé Evropy. Společnost si dala za cíl měnit svět běžných lidí a dělat ho jednodušším. Díky tomu se s jejími cenově příznivými produkty setkáte... Přečíst celé skoro v každé domácnosti. Produktové portfolio firmy je opravdu velmi široké, naleznete v něm mimo jiné interiérová i venkovní svítidla (stropní i nástěnná), lampičky, LED panely, zářivková a orientační svítidla, LED i halogenové reflektory, vánoční osvětlení, světelné zdroje (žárovky i zářivky), svítilny, čelovky, zvonky, videotelefony a různý spotřební elektromateriál. Společnost EMOS dbá na kvalitu zboží a všechny produkty podrobuje náročným testům a kontrolám technických parametrů.

Typ Zásuvka
Funkce S vypínačem na kabelu
Napětí (V) 250
Stupeň krytí (IP) 20
Výrobce EMOS
Hmotnost (kg) 0.18
Proud (A) 16
Materiál produktu Plast
Barevné provedení produktu Bílá
Záruční doba 24
Abychom vás příště poznali a zjistili, co se vám u nás líbí, používáme cookies. Návštěvou tohoto webu souhlasíte se zásadami jejich používání. Více informací
Nahoru