EXTRA SLEVA až -40 % na stovky vybraných svítidel. Slevové kódy budou automaticky uplatněny v košíku. Akce platí do 22. 7. nebo do vyprodání zásob.

Schodišťové vypínače – dvojka, která vám posvítí na cestu

Potřebujete večer nebo ve tmě přecházet mezi patry nebo třeba po dlouhé chodbě? V tom případě oceníte schodišťový vypínač. Můžete pomocí něj ovládat jedno svítidlo z více míst. Například na začátku chodby jedním vypínačem rozsvítíte a na jejím konci druhým vypínačem zhasnete. Více informací 

2 produktů

Dva hlídači světelného pohodlí

Ve dvou se to lépe táhne. A tím nemyslíme jen nájem nebo hypotéku. Uvidíte, že připojení světla ke dvěma vypínačům může být v některých případech neocenitelnou pomocí při pohodlném pohybu u vás doma. Věřte tomu, že bez schodišťového vypínače se v dlouhém průchozím prostoru s jedním svítidlem neobejdete.

Zapojit jedno svítidlo zvládnete podle návodu sami. Ale pokud si na to netroufáte, raději si pozvěte odborníka, který vše zvládne raz dva. Díky tomu budete moct chodit z patra do patra bezpečně a pohodlně si rozsvěcet či zhasínat na začátku a konci schodů.

Abychom vás příště poznali a zjistili, co se vám u nás líbí, používáme cookies. Návštěvou tohoto webu souhlasíte se zásadami jejich používání. Více informací
Nahoru