Nákup nad 2 500 Kč SLEVA 5 %, nad 3 500 Kč 7 % a nad 4 500 Kč 10 %! Sleva se automaticky odečte v košíku a platí na všechno kromě zboží v akci.

Sloupové ventilátory – strážci domácího osvěžení

Jsou moderní, elegantní a s horkem se nepářou. Sloupové větráky vás létem provedou v suchém triku a dost možná se díky nim ani nezapotíte. Protože mají slušný výkon, zvládnou hravě ochladit celou místnost. Záleží na vás, jestli mají chladit rychle, nebo jen pozvolna osvěžovat. Více informací 

7 produktů

Nechte odfouknout nepříjemné vedro

Sloupové ventilátory jsou pokročilou variantou domácího chlazení. Je to velký krok dopředu od klasických větráků s lopatkami. Můžete si sami nastavit, jak dlouho a jak moc budou tihle milovníci příjemné teploty chladit. A dokonce vše jednoduše nastavíte dálkovým ovladačem.

Pokud trpíte špatným spánkem kvůli horku, oceníte možnost průběžného ochlazování i v noci. Na to mají některé modely speciální program, který po půl hodině sníží sílu foukání, abyste se při spánku nenachladili. Případně si můžete snadno nastavit časovač, který později ventilátor vypne.

Výhodou sloupových ventilátorů je tichý chod. Protože nemáte na očích velké lopatky, jako u klasických ventilátorů, jsou tišší a elegantnější. Ale jinak zvládají vše, co umí stojanové ventilátory. Tak nečekejte, než vás horké léto rozpálí doběla, a vyberte si svůj sloupový ventilátor.

Abychom vás příště poznali a zjistili, co se vám u nás líbí, používáme cookies. Návštěvou tohoto webu souhlasíte se zásadami jejich používání. Více informací
Nahoru