SmartHome Euro zástrčka - vypínání

Kód: 100.09233
Značka: PAULMANN
Dostupnost:
Skladem 5 ks (Odesíláme do 28.01.2021)
Do vyprodání zásob
1 231 Kč
(Ušetříte 1 082 Kč)
149 Kč

  • Zásuvku lze spárovat pomocí Bluetooth s chytrým telefonem či tabletem.
  • Pomocí aplikace, kterou lze zdarma stáhnout, spárujete zařízení a můžete zásuvku vypínat či zapínat, aniž byste museli k ní chodit.
  • Zásuvku lze spárovat také s dálkovým ovladačem od značky Paulmann.

O značce PAULMANN

PAULMANNSpolečnost PAULMANN byla založena v roce 1978 v Německu, její zakladatel Rüdiger Paulmann se však osvětlení věnoval již od roku 1968. Nejprve jako obchodní zástupce a později jako inovátor dekorativních žárovek a lamp. V 80. letech se výroba zaměřuje na halogenové žárovky, skleněná stínítka lustrů a lamp, průmyslové osvětlení, a... Přečíst celé především vestavná svítidla. V tomto segmentu se PAULMANN dokonce stává světovým lídrem. V 90. letech firma zakládá své první zahraniční dceřiné společnosti v Evropě (Rakousko, Francie…). Zároveň se mateřská společnost stěhuje do nového administrativního a logistického centra ve Springe-Völksenu, kde pracuje už přes 200 zaměstnanců. Po roce 2000 PAULMANN neustále roste a otevírá pobočky v dalších zemích. Firma se přeorientovává na moderní technologie (LED, energeticky úsporné zářivky, nízkonapěťové zdroje atd.). Společnost PAULMANN má momentálně několik set zaměstnanců a působí v cca 40 evropských státech. V nabídce najdete přes 2500 modelů interiérových i venkovních světel. Mimo tradiční svítidla (závěsná, stropní, nástěnná, lampy, reflektory, LED pásky…) v nabídce najdete i chytré osvětlení, světelné zdroje, kuchyňská a koupelnová světla a kompletní sortiment zahradního osvětlení.

Typ
  • Zásuvka
  • Vypínač
Funkce Dálkové ovládání
Šířka (mm) 62
Výška (mm) 103
Hloubka (mm) 47
Napětí (V) 230
Barevná teplota (K) 4000
Stupeň krytí (IP) 20
Materiál produktu Plast
Barevné provedení produktu Bílá
Maximální příkon zdroje (W) 400
Průměrná životnost zdroje (hod) 30000
Výrobce PAULMANN
Záruční doba (měsíce) 24
Inteligentní osvětlení ANO

Otázky a odpovědi

Nenašli jste, co jste hledali? Zeptejte se nás

Pro přidání otázky musíte souhlasit se zpracováním údajů
Abychom vás příště poznali a zjistili, co se vám u nás líbí, používáme cookies. Návštěvou tohoto webu souhlasíte se zásadami jejich používání. Více informací
Nahoru