Nákup nad 2 500 Kč SLEVA 7 %, nad 3 500 Kč 9 % a nad 4 500 Kč 11 %! Slevový kód zadejte v košíku. Akce platí na všechny označené produkty.

Solární osvětlení pergoly – vyšperkujte si venkovní posezení

Solární energie dokáže zazářit i po západu slunce. Využijte přednosti moderní technologie a pořiďte si domů solární osvětlení pergoly. Budete koukat, jak zajímavé kousky se nám usadily na e-shopu. Vyberte si ten svůj nebo klidně zkombinujte i více druhů najednou. Více informací 

Více informací 

Přinášejí světlo a dělají parádu

Ozdobte svou pergolu nebo zahradu elegantními doplňky v podobě solárního osvětlení. Vyberte si z nabízených designů takový, který perfektně sedne ke stylu vašeho venkovního posezení. Pak už stačí jen rozmístit svítidla do prostoru a to je vše. O ostatní už se postará sluneční energie.

Je to opravdu tak. Solární osvětlení pergoly se přes den samo nabije díky slunečnímu svitu. Po západu slunce pak tuto energii vyzařuje v podobě světla. Nemusíte se bát, že by šlo o oslepující záři denního slunce. Spíš jde o příjemný přísvit k vaší ničím nerušené zábavě. Nečekejte a vyberte si svůj kousek.

Nahoru