Nákup nad 2 500 Kč SLEVA 7 %, nad 3 500 Kč 9 % a nad 4 500 Kč 11 %! Slevový kód zadejte v košíku. Akce platí na všechny označené produkty.

Speciální žárovky – Uvidíte, že vám osvětlí vše potřebné

Specializované žárovky a žárovky výbojky jsou opravdu doma jen na svém místě. A je jedno, jestli jde o žárovku do trouby nebo naopak žárovku do lednice. Ty mimochodem raději nezaměňujte. V každém případě si na první dobrou padnou do oka s vaším domácím spotřebičem. Více informací 

Nenápadní dříči mezi svítidly

Jsou naplno specializované na svůj účel. Dokáží posvítit tam, kde byste to možná nečekali, a proto vám doma leccos usnadní. Ale pozor, k běžnému svícení je určitě nepoužívejte. Speciální žárovky nutně potřebují spotřebič či jiné místo, pro které jsou na světě. Jinak by vám moc dobře neposloužily.

Vtip o rozsvíceném světle v lednici známe asi všichni. Ale když by vás náhodou žárovka uvnitř spotřebiče opustila, budete rádi, že ji máme v nabídce. Je to odolná frajerka, která se nezalekne zimy ani vlhka. Takže ji klidně můžete našroubovat do lednice a užívat si díky světlu přehled uvnitř.

Říká se, že excelentní pečínku poslepu neuděláte. Ale v tom případě budete doma potřebovat spolehlivou žárovku do trouby. Jinak během pečení neuvidíte ani obrysy chystané lahůdky. Naštěstí je tahle malá pomocnice s to vydržet žár až 300 °C, takže vám nabízí jedinečnou možnost jak zazářit neodolatelným pokrmem.

Nahoru