Nákup nad 2 500 Kč SLEVA 7 %, nad 3 500 Kč 9 % a nad 4 500 Kč 11 %! Slevový kód zadejte v košíku. Akce platí na všechny označené produkty.

Stavební světla a průmyslová svítidla pro lepší pracovní výkon

Posviťte si na své zaměstnance. Stop klimbajícím mátohám po vydatném obědě. Vybavte svou kancelář, výrobnu či staveniště výkonným osvětlením s denním světlem a začněte počítat tučné zisky. Více informací 

Kvalitní stavební a průmyslové osvětlení zvýší vaši produktivitu

Od průmyslového i stavebního osvětlení očekáváme především vysokou výkonnost, energetickou úspornost a dlouhou životnost. Chytré konstrukční řešení a vhodně zvolené materiály napomáhají chlazení, a zajišťují, že se průmyslová svítidla nebudou přehřívat ani v nepřetržitých provozech. Dostatečné IP krytí pak chrání tělesa před vlhkostí a prachem. A aby pracovníci po obědě (svíčková se šesti apod. :) neusínali, doporučujeme veškeré technické osvětlení osázet světelnými zdroji s chladnějšími odstíny bílého světla (cca 5000-6000 K), které podporují aktivitu organismu.

Šetřílci a ekologicky zodpovědní jedinci se mohou zaměřit na technická svítidla s technologií LED. Nejenže ročně uspoří desítky procent za elektřinu oproti klasickým světelným zdrojům, ale také jim osvětlení déle vydrží a nebude se zbytečně přehřívat.

Stavební světla pro firmy i živnostníky

K vnějšímu osvětlení celého staveniště můžete použít venkovní lampy. Na vnitřní práce si pořiďte jeden ze dvou typů stavebních reflektorů. Pokud děláte déle na jednom stanovišti, sáhněte po reflektoru se stojanem. Pro neposedy bude ideální volbou přenosný reflektor nebo přenosná lampa, kterou můžete kamkoli zavěsit. Práci vám určitě zpříjemní i dostatečně dlouhý prodlužovací kabel na bubnu, který pořídíte i v samonavíjecí verzi.

Průmyslová svítidla do dílen, výrobních hal i obchodních domů

Jak si nejlépe posvítit na své pracoviště? Do dílen, hal či skladů volte průmyslové lampy nebo zářivky. Pokud stojíte u mašiny nebo sedíte u pracovního stolu, poslouží vám strojní lampy a pro detailní práce lampy s lupou. Větší podniky a továrny se neobejdou ani bez nouzových svítidel. Do kanceláří, chodeb a obchodních domů vyberte průmyslová zářivková svítidla. K vnějšímu osvětlení vaší firmy použijte výkonné LED reflektory s vhodným IP krytím.

Nahoru