Nákup nad 2 300 Kč SLEVA 7 %, nad 3 800 Kč 9 % a nad 5 300 Kč 11 %! Sleva se automaticky odečte v košíku a platí na všechny označené produkty.

Stmívací žárovky – zvládnou vše od tmy až po jasný den

Stmívatelné žárovky vám pomůžou vytvořit příjemné osvětlení v celé místnosti. Je jedno, jestli potřebujete tlumené svícení před spánkem nebo plný výkon pro lepší soustředění při práci. Díky stmívatelným žárovkám jste pánem světla vy. Více informací 


patice žárovky E27patice žárovky E14patice žárovky GU10patice žárovky G4Chytré
143 produktů

Stmívací žárovky – záleží na vás, jak moc se nažhaví

Večer vás zahalí příjemným pohlazením v podobě jemného přisvícení. A vy se budete moct v klidu chystat na spánek, aniž by vás cokoli rušilo. Vypínačem si kdykoliv můžete změnit intenzitu světla na potřebnou úroveň. Uvidíte, že uvidíte i s jemným přisvícením. Jako v noci za úplňku.

Stmívatelné žárovky si můžete zvolit klasické, které žhaví vlákno podle vašeho rozkazu. Ale kromě toho máme v nabídce také LED žárovky se stmíváním. Ty vám poslouží stejně dobře, a navíc u toho ušetříte za elektřinu. LED žárovky totiž ke svícení nepotřebují tolik energie.

Pro ty z vás, kteří jsou nároční na líbivý design, máme filamentové stmívavé žárovky nebo baňky nejrůznějších tvarů – od klasické baňky až po žárovku ve tvaru plamínku. Na své si určitě přijdou i vyznavači retro designu nebo příznivci bodových svítidel. Stmívání zvládnou všechny s bravurou.

Abychom vás příště poznali a zjistili, co se vám u nás líbí, používáme cookies. Návštěvou tohoto webu souhlasíte se zásadami jejich používání. Více informací
Nahoru