Nákup nad 2 500 Kč SLEVA 7 %, nad 3 500 Kč 9 % a nad 4 500 Kč 11 %! Slevový kód zadejte v košíku. Akce platí na všechny označené produkty.

Stmívatelné LED žárovky

Co se týče vytváření správné atmosféry pro párty, relaxaci nebo romantiku, patří stmívatelné LED žárovky mezi nedostižné přebornice. K tomu si přičtěte ještě nízkou spotřebu elektrické energie, a při volbě ideálních žárovek máte jasné favoritky. Více informací 

Stmívatelné LED žárovky - hra světel může začít

Každá chvíle je jedinečná a zaslouží si být prožita při správném světle. Možnost regulovat jeho intenzitu je proto k nezaplacení. Vaší momentální náladě nebo aktuální potřebě se hbitě přizpůsobí stmívací LED žárovky, jejichž další předností je sympaticky nízká spotřeba elektrické energie.

Se stmívatelnými LED žárovkami navodíte optimální světelné podmínky pro maximální koncentraci při práci, pocit útulna při relaxaci u oblíbené detektivky i intimní atmosféru pro romantickou večeři ve dvou. Stylovou záležitostí jsou modely ve tvaru klasické svíčky, na své si však přijdete také coby milovníci industriálu či retra.

Nahoru