Nákup nad 2 500 Kč SLEVA 5 %, nad 3 500 Kč 7 % a nad 4 500 Kč 10 %! Sleva se automaticky odečte v košíku a platí na všechny označené produkty.

Stojanové ventilátory – s vedrem zatočí raz dva

Vždy jsou v tom správném postavení, aby vás příjemně osvěžily. I v tom největším letním hicu vám dopřejí pocit blaha a úlevy. A protože mají dostatečný výkon na celou místnost, můžete si užívat plný komfort bez jakéhokoliv omezení. Více informací 

5 produktů

Lopatky, které znamenají úlevu

A přece se točí. Nesmrtelná Galileova věta by mohla být hlavním heslem stojacích ventilátorů. Sice naoko stojí na místě, ale ve skutečnosti makají na plné obrátky. Otáčivá hlava se postará o rovnoměrné proudění vzduchu po celé místnosti a vy si můžete zbaveni vedra blaženě oddychovat.

U výběru konkrétního pomocníka na chlazení si dávejte pozor na hlučnost. V dílně vám to asi bude jedno, ale do ložnice se hlučnější modely moc nehodí. Kromě toho si všímejte průměru vrtule. V kombinaci s výkonem jsou to klíčové ukazatele toho, jak rychle vás ventilátor ochladí.

Pokud hledáte univerzální specialitku, můžete sáhnout po víceúčelovém ventilátoru, který lze snadno přenastavit z podlahového na stojanový a obráceně. A i kdyby vás nakonec stojací větráky nezaujaly, můžete si vybrat jiný typ ventilátoru. Máme jich v záloze spoustu.

Abychom vás příště poznali a zjistili, co se vám u nás líbí, používáme cookies. Návštěvou tohoto webu souhlasíte se zásadami jejich používání. Více informací
Nahoru