Nákup nad 2 500 Kč SLEVA 7 %, nad 3 500 Kč 9 % a nad 4 500 Kč 11 %! Slevový kód zadejte v košíku. Akce platí na všechny označené produkty.

Stolní hodiny - vychytané modely do obýváku i do pracovny

Ve správný čas na správném místě - cíl, k němuž vás dovedou spolehlivé stolní hodiny. Inspirujte se trendy a vyberte model na konzolový stolek i na pracovní stůl. Více informací 

Stolní hodiny podtrhnou charisma interiéru

Přestože v dnešní elektronické době můžete sledovat přesný čas na mobilu, pravdou je, že krásu klasických “ručičkových” hodin jen tak něco nepřekoná. Stylové stolní hodiny navíc úžasně doladí každý interiér.

Nápadité stolní hodiny se skvěle hodí do obýváku. Stačí je postavit na polici nebo naaranžovat do knihovny, zátiší s hodinami můžete vytvořit také na komodě nebo konzolovém stolku.

Kvalitní stolní hodiny se však rozhodně neztratí ani v pracovně, kde je oceníte při plánování pracovních schůzek a organizování času. Absolutním hitem jsou designové hodiny v rafinovaném duálním provedení, které můžete postavit na stůl nebo pověsit na zeď. Inspirujte se a vyberte model, který se bude vyjímat na vašem stole.

Nahoru