Nákup nad 2 500 Kč SLEVA 7 %, nad 3 500 Kč 9 % a nad 4 500 Kč 11 %! Slevový kód zadejte v košíku. Akce platí na všechny označené produkty.

Stolní lampy na pracovní a psací stůl

Schopná asistentka v podobě kvalitní stolní lampy se vždycky hodí. Když je navíc chytrá, flexibilní a ještě k tomu vypadá k světu, platí to dvojnásob. A jak si svoji ideální „parťačku“ představujete vy? Více informací 

Stolní pracovní lampy - nepostradatelné spojenkyně pro plné nasazení

Devátá hodina odbila, lampa ještě svítila… Taky si občas střihnete přesčas? Nebo pracujete z pohodlí domova a stává se vám, že se za nic na světě nemůžete odtrhnout od rozdělané práce? Pak se neobejdete bez pořádné lampy. Takové, která vám posvítí na ťukání do klávesnice nebo na všechna „lejstra“. Při výběru praktické lampičky na psací či pracovní stůl se rozhodně nemusíte vzdávat svých estétských nároků. V naší nabídce totiž najdete kromě klasiky taky velmi povedené designovky.

Pokud patříte mezi příznivce moderních technologií, zaměřte se na LED lampy. Náramně vychytané jsou také modely s funkcí stmívání, na dotykové ovládání a lampy s přívlastkem „chytré“.

Nahoru