Nákup nad 2 500 Kč SLEVA 7 %, nad 3 500 Kč 9 % a nad 4 500 Kč 11 %! Slevový kód zadejte v košíku. Akce platí na všechny označené produkty.

Stropní LED panely – září od rána do večera

Záleží jen na vás, jestli si libujete v hranatých nebo kulatých tvarech. Máme celou řadu designových svítidel, která vkusně doplní interiér vašeho domova. A můžete si zvolit také požadovaný výkon. Mezi nejoblíbenější kousky patří také panely se zlatými rámečky. Vyberte si. Více informací 

LED panel – hit moderního svícení

Je na čase jít s dobou a pořídit si domů moderní svítidlo. Stropní LED panely mají hned několik výhod. Ihned po zmáčknutí vypínače svítí naplno. Jejich světlo nekolísá, ale je stále, pevné a příjemné na oči. A kromě toho LED technologie nespotřebovává tolik energie, jako klasické žárovky nebo halogenové zářivky.

Nebojte se být originální. Protože dobře víme, že je o LED panely obrovský zájem, máme připravených mnoho designových variant. Začínáme klasikou se stříbrným rámečkem, která se skvěle hodí do každého interiéru. Ale pro odvážnější z vás máme v záloze i zlatou a další odstíny, které podtrhnou vaši jedinečnost.

Pokud jde o tvar panelu, možnosti jsou téměř neomezené. Ať už hledáte obdélníky, čtverce, kruhy, bodová svítidla nebo třeba tenké, dlouhé pásy, máme vám co nabídnout. Záleží jen a jen na vás, jak si doma LED panely dáte dohromady. Uvidíte, že vám budou svítit věrně a dlouho. Na to vemte jed. A kdyby vás přece jen LED panely nenadchly, můžete vybírat z LED pásků na strop nebo třeba z vestavných stropních LED světel.

Nahoru