Nákup nad 2 500 Kč SLEVA 5 %, nad 3 500 Kč 7 % a nad 4 500 Kč 10 %! Sleva se automaticky odečte v košíku a platí na všechno kromě zboží v akci.

Stropní ventilátory s dálkovým ovládáním – roztočte to stiskem tlačítka

Užívejte si příjemný lehký vánek i pořádné letní osvěžení díky stropnímu ventilátoru s dálkovým ovládáním. Představte si tu pohodu, kdy se konečně přijdete příjemně osvěžit z venkovního parna, dáte si letní drink a z křesla jednoduše ovladačem roztočíte lopatky chlazení. Více informací 

140 produktů

Nechte se osvěžit na dálku

Stropní ventilátory patří k ikonám filmů z přelomu tisíciletí. V mnoha nejen amerických filmech mlely čas ve vyhřátých barech a kavárnách. To ale neznamená, že by se nehodily do domu či bytu. Naopak! Snadné osvěžení na deset se jmenuje ventilátor. Pokud ho doma ještě nemáte, je na čase to napravit.

Protože víme, že chcete mít doma svůj originální kousek, máme v nabídce celou škálu stropních ventilátorů. Některé jsou se světlem, jiné bez něj. Ale všechny v této kategorii můžete ovládat dálkově. Jeden jako druhý skvěle osvěží. Věřte tomu. Zkoušeli jsme to.

Abychom vás příště poznali a zjistili, co se vám u nás líbí, používáme cookies. Návštěvou tohoto webu souhlasíte se zásadami jejich používání. Více informací
Nahoru