Nákup nad 2 500 Kč SLEVA 5 %, nad 3 500 Kč 7 % a nad 4 500 Kč 10 %! Sleva se automaticky odečte v košíku a platí na všechno kromě zboží v akci.

Stropní ventilátor se světlem – zažijte jiskrné osvěžení

Nechte doma na stropě rozkvést květinu, která vám bude svítit na každý den, a navíc vás v létě příjemně ochladí. Přesně takové jsou stropní ventilátory s osvětlením. A nebojte se, nejsou to žádné neforemné kusy železa, ale designové vychytávky s duší. Uvidíte sami. Více informací 

92 produktů

Ventilátor, který se vám vyplatí dvakrát

Najděte si v naší nabídce kousek, který se vám bude nejlépe hodit na strop u vás doma. Máte zálusk na ventilátor se třemi, čtyřmi, pěti, nebo dokonce šesti lopatkami? Rádi vám nabídneme speciální kousek, který vás dostane umně vyvedenými stínítky ve tvaru květin nebo pestrou škálou barevných odstínů, které si děti zamilují.

Užívejte si horké letní dny v pohodě a chládku. A když se večer zešeří, nevadí! Stropní ventilátory se světlem vás nejen ochladí, ale navíc vám i posvítí, takže rozhodně nemusíte rozpustit párty hned po západu slunce. Naopak. Užívejte si kouzlo okamžiku klidně do úsvitu.

Ať už jste příznivci klasického ovládání na šňůrku nebo hledáte modernější variantu s dálkovým ovládáním, máme vám co nabídnout. Většina modelů má několik režimu chlazení, takže se nemusíte bát, že budete muset volit mezi urputným ledovým vichrem a vypnutým větrákem.

Abychom vás příště poznali a zjistili, co se vám u nás líbí, používáme cookies. Návštěvou tohoto webu souhlasíte se zásadami jejich používání. Více informací
Nahoru