Nákup nad 2 500 Kč SLEVA 7 %, nad 3 500 Kč 9 % a nad 4 500 Kč 11 %! Slevový kód zadejte v košíku. Akce platí na všechny označené produkty.

Světelné dekorace - kde to bliká, tam to žije

Mezi světelnými boxy a řetězy to pěkně jiskří. Svítící obrazy se chtějí blýsknout, girlandy a lampiony čekají na příležitost zazářit. A pak že nemůže být každý den posvícení… Více informací 

Světelné dekorace, se kterými se blýsknete doma i na zahradní party

Ozdoby všeho druhu dávají příležitost proměnit vzhled domova takřka k nepoznání. Nejinak je tomu i v případě svítících dekorací, s jejichž pomocí docílíte toužebné změny raz dva, a navíc za pár korun. Ke kreativnímu vyřádění a estetickému vyjádření máte příležitost nejen doma, ale i venku na zahradě. Ale vezměme to hezky postupně.

Hrajte si s atmosférou

Každý den může být výjimečný, a vůbec nezáleží na tom, jestli je zrovna „obyčejný“ pondělní večer nebo slavíte významné výročí. Přímo noblesní aranžmá vytvoříte velmi jednoduše a doslova za pár vteřin. Vystačíte si s běžným světelným řetězem, který můžete ovinout kolem větviček z lesa, vložit do průhledné vázy nebo zavařovačky či jej ležérně omotat po obvodu nástěnky pověšené na zdi. V mžiku si oblíbíte taky světelné boxy, na které můžete pomocí přiložených písmenek psát motivační citáty nebo osobní vzkazy komukoli z rodiny. Toužíte-li po něčem opravdu extra, pořiďte si originální svítící obraz. Nebo obhlédněte světelné dekorace do bytu a načerpejte další inspiraci.

Rozsviťte zahradu

Mezi oblíbené venkovní světelné dekorace patří například LED lucerny, světelné kabely a svítící lampiony, které dodají šmrnc každé oslavě i zahradní party. Samostatnou kapitolou jsou pak vánoční světelné dekorace v slavnostním duchu zimních svátků.

Nahoru