Nákup nad 2 500 Kč SLEVA 7 %, nad 3 500 Kč 9 % a nad 4 500 Kč 11 %! Slevový kód zadejte v košíku. Akce platí na všechny označené produkty.

Světelné dekorace do bytu - (po)hrajte si s atmosférou

Jsou nepřehlédnutelné, bláznivě vtipné i prudce elegantní. Dokonale podtrhnou styl interiéru a nikdy s nimi není nuda. Už proto by u vás doma neměly chybět. Více informací 

Světelné dekorace do bytu - pusťte se do hrátek se světlem

Originální dekorace oživí každý interiér. A v případě světelných dekorací to platí dvojnásob. Umí dokreslit jedinečnou atmosféru, pobavit i potěšit oko.

Lucerny do bytu představují osvědčenou a navíc stylovou klasiku. Sluší jim to na stole i na parapetu, většinu modelů můžete také zavěsit.

Světelné boxy jsou absolutní hit. Z písmen snadno „poskládáte“ osobní vzkaz nebo životní motto. Obojí navíc můžete kdykoli podle nálady snadno „přepsat“.

Svítící dekorace na zeď pořídíte v podobě fosforeskujících samolepek i světelných nástěnných objektů. Najdete mezi nimi designovky takřka v jakémkoli stylu.

Svítící dekorace do okna, to jsou nejen svícny, ale i originální girlandy, zářící hvězdy nebo figurky. Skvěle dokreslí sváteční atmosféru a promění všední dny v kouzelné.

Svíčky na baterku mají hned několik výhod. Nekape z nich vosk, neuvolňují toxické spaliny a na okno je můžete postavit bez dozoru. Modely vyrobené z vosku jsou od originálu k nerozeznání.

Obrazy s LED osvětlením jsou jedním slovem úchvatné. Stačí vybrat správný motiv a pak už se jen kochat…

Nahoru