Nákup nad 2 500 Kč SLEVA 7 %, nad 3 500 Kč 9 % a nad 4 500 Kč 11 %! Slevový kód zadejte v košíku. Akce platí na všechny označené produkty.

Světelné řetězy na vánoční stromeček – záruka zářivých Vánoc

Děti rozsvícený vánoční stromeček milují a dospělí si zase rádi zavzpomínají na své vlastní dětské nadšení u stromku. Pořiďte si letos včas nový vánoční řetěz na stromek a užijte si se svými milovanými skvělou vánoční atmosféru ve svitu nové ozdoby. Uvidíte, že vás ozáří pohodou. Více informací 

Hvězdný kabát pro jehličnany

Máte už na letošek vymyšlené novinky na vánoční výzdobu? Pokud k vám přijedou nebo přijdou vaši blízcí, můžete je oslnit třeba novým vánočním LED řetězem. Na své si přijdete všichni. Je jedno, jestli nostalgicky ctíte klasickou podobu vánočních světýlek, například ve tvaru sněhuláků nebo muchomůrek, nebo dáváte přednost moderním a méně okázalým LED světýlkům. U nás na e-shopu si určitě najdete světelný řetěz, který vám padne do oka.

Vyberte si variantu, která se pro vás hodí nejlépe. Pokud máte stromek na místě, kde se často prochází, můžete zvolit řetěz na vánoční stromek s napájením na baterie. Díky LED technologii budete moct i tak svítit klidně celé Vánoce bez nutnosti výměny baterek. Nebo sáhněte po řetězu s časovačem, aby nesvítil zbytečně pořád.

Pro náročnější máme schované řetězy s okrasnými dekoračními světýlky. Populární jsou teď hlavně vločky a rampouchy, které dodají vašemu stromečku elegantní kouzlo. Záleží jen na vás, jaká varianta vás osloví. Vybírat můžete, jak dlouho budete chtít. Tak ať vám řetěz hezky svítí.

Nahoru