Nákup nad 2 500 Kč SLEVA 7 %, nad 3 500 Kč 9 % a nad 4 500 Kč 11 %! Slevový kód zadejte v košíku. Akce platí na všechny označené produkty.

Světelná a pohybová čidla – sepnou, když se vracíte domů

Užívejte si naplno noční výlety za zábavou. Při návratu vás čidlo na pár metrů zaznamená a rozsvítí vám na posledních pár metrů cesty. Díky tomu můžete pohodlně vyjít schody i v bujarém stavu. Uvidíte, že je trocha světla před půlnocí k nezaplacení. Více informací 

Jakmile sepne, máte jasno

Světelné nebo pohybové čidlo vám pomůže, když to nejvíc potřebujete. Chodíte do sklepa pro zeleninu, brambory, nebo dokonce pivo? V tom případě se vám bude hodit světlo na čidlo. Oběma rukama můžete klidně nést vše potřebné. Infra čidlo sepne ve správnou chvíli a posvítí vám na cestu.

Velkou výhodou je možnost nastavení doby svícení po aktivaci čidla. Drtivá většina umí posvítit v rozmezí deseti sekund a deseti minut. Tím pádem máte jistotu, že neutratíte za elektřinu balík. Jakmile si ujasníte, na jak dlouho potřebujete posvítit, jednoduše čidlo nastavíte. A je to.

Než si vyberete konkrétní model, ujasněte si, jak široké pole má senzor hlídat. V naší nabídce najdete čidla hlídající úhel 180, ale i 360°. Počítejte ale s tím, že čidlo reaguje na veškerý pohyb, takže rozsvítí třeba i sousedově kočce, která se vydala k vám na zahradu na půlnoční svačinku.

Nahoru