Nákup nad 2 500 Kč SLEVA 7 %, nad 3 500 Kč 9 % a nad 4 500 Kč 11 %! Slevový kód zadejte v košíku. Akce platí na všechny označené produkty.

Svítilny a čelovky - pracovní, outdoorové i dětské

Svítilny a čelové lampy ocení nejen profesionální řemeslníci a nadšení kutilové, ale i všichni zapálení sportovci a věční dobrodruzi. Malé, ale zato praktické svítící baterky jsou totiž natolik všestranné a univerzální, že minimálně jeden výkonný exemplář by měl mít své stálé místo v každé domácnosti.

Nejrozšířenější jsou svítilny na tužkové nebo mikrotužkové baterie. Ti, kdo upřednostňují extra výdrž a svítivost, nedají dopustit na svítilny dobíjecí.

Čelové svítilny - díky elastickému popruhu „sedí“ na vašem čele. Svítíte tam, kam se zrovna díváte, a navíc máte volné obě ruce, což je kombinace k nezaplacení. Pořídíte jak levné základní modely, tak multifunkční hi-tech čelovky ve špičkové kvalitě.

Ruční svítilny - v kategorii s přívlastkem „ruční“ najdete pracovní, montážní, outdoorové i kempingové modely, napájené bateriemi nebo nabíjecí.

Kapesní svítilny - jsou akorát tak velké (a lehké), aby se vám vešly pohodlně do kapsy a mohli jste je mít stále po ruce.

Svítilny na klíče - miniaturními „světýlky“, většinou lehkými jako pírko, si posvítíte na klíčovou dírku nebo jmenovky na zvoncích. Jak praktické!

Dětské baterky - ideální na letní tábory a malými rošťáky hojně využívané při čtení pod peřinou.

Pracovní svítilny - montážní a diagnostické svítilny jsou ideální do garáže i autodílny. K mání jsou přenosné zářivkové i nárazu odolné LED lampy.

Teleskopické baterky - flexibilní svítilny umožňují posvítit si i na těžko přístupná místa, jejich supervlastností je ve většině případech také ohebná (otočná) hlava.

Baterky s magnetem - hotová spása, zapadne-li vám do těžko přístupných míst malý kovový předmět, jako je šroubek nebo třeba klíče. Některé svítilny vybavené magnetem umožňují připevnění na kovovou plochu, díky čemuž si posvítíte přesně tam, kam potřebujete, aniž byste museli držet baterku v ruce.

Svítilny se zoomem - oceníte je v situacích, kdy potřebujete co nejdelší dosvit (například na dlouhé chodbě) nebo ve chvíli, kdy potřebujete co nejintenzivnější světlo v malém prostoru (třeba ve stanu).

Outdoorové svítilny - stvořené pro stanování, turistiku a dobrodružné výpravy všeho druhu. Zatímco během táboření oceníte kempinkovou lucernu, kterou můžete dle momentálních potřeb buď postavit nebo zavěsit, při toulkách přírodou vám přijde vhod klasická baterka do ruky.

Profesionální svítilny - výkonné baterky s mimořádnou výdrží a odolnou konstrukcí, stvořené pro ty nejnáročnější podmínky. Patří mezi ně například speciální baterky pro hasiče, potápěče, speleology nebo svítilny do výbušného prostředí.

LED svítilny - LED výbava je dnes naprosto běžným standardem. Ve srovnání s klasickou žárovkovou variantou vyniká výrazně delší životností a větší mechanickou odolností. LED svítilny mohou být mnohem menší, a přitom výkonnější než halogenové svítilny.

Nahoru