Teplovzdušné ventilátory – v zimě zahřejí, v létě zchladí

Pořiďte si domů mistra univerzála. Uvidíte, že vás příjemně ohřeje za chladných jarních večerů i rán a zároveň osvěží v letním parnu. Teplovzdušné ventilátory si můžete nastavit na ohřev či chlazení podle chuti a jsou snadno přenosné. Více informací 

4 produktů

Nechte se ofouknout blahem

Jen málo domácích spotřebičů je takhle univerzálních. Znáte ten vtip o prodeji lednice Eskymákovi? Údajně s ní může doma topit. Naštěstí v našich zeměpisných šířkách nemáme takové problémy. Ale přesto se nám doma hodí ceněný univerzál – teplovzdušný ventilátor.

Teplovzdušné ventilátory do zásuvky můžete snadno přenášet z místnosti do místnosti. Tím pádem si kdykoliv doladíte teplotu v pokoji na požadovanou hodnotu, aniž byste kvůli tomu museli zapínat centrální topení. Na jaře a zkraje podzimu se teplovzdušný ventilátor stane vaším nejlepším kamarádem.

Výhodou je zabezpečení proti přehřátí i převrácení. Takže pokud máte doma skotačivého mazlíčka nebo neposedného potomka, nemusíte se bát. V naší nabídce najdete hned několik modelů, tak si vyberte podle libosti. Už se těší, až si je odnesete domů.

Abychom vás příště poznali a zjistili, co se vám u nás líbí, používáme cookies. Návštěvou tohoto webu souhlasíte se zásadami jejich používání. Více informací
Nahoru