Nákup nad 2 500 Kč SLEVA 7 %, nad 3 500 Kč 9 % a nad 4 500 Kč 11 %! Slevový kód zadejte v košíku. Akce platí na všechny označené produkty.

Topení

Zatápí vám doma zima? Radiátory, topné panely, přímotopy i infrazářiče jsou připraveny k vašim službám. Stačí si vybrat ideální topidlo a pak už si jen užívat hřejivého tepla domova. Více informací 

Topení - teplo v domě, teplo v duši

Mezi nejběžnější „vytápěče“ patří radiátory, které spolehlivě ohřejí vzduch jak v bytových, tak komerčních interiérech. Prostorově i finančně úsporné deskové radiátory pružně reagují na změny nastavení teploty a díky kompaktnímu provedení jsou nenáročné na údržbu. Žebrové radiátory vynikají dokonalou výhřevností a dlouhou životností, koupelnové radiátory připomínající žebříky vám umožní pohodlné sušení ručníků a vlhkého prádla.

Topné infrapanely produkují sálavé teplo, nevysouší vzduch a nespalují kyslík. Ve srovnání s radiátory vytápí rovnoměrně celou místnost a díky minimální cirkulaci vzduchu jsou ideální volbou také pro alergiky a astmatiky.

Konvektory neboli přímotopy můžeme charakterizovat jako topidla pracující na bázi výměny vzduchu o různých teplotách. Přenosné konvektory, které jsou pro podporu výměny vzduchu vybaveny ventilátorem, jsou většinou určeny pro roli provizorního nebo přídavného zdroje tepla. Mezi nejmodernější zástupce konvektorů patří sálavé přímotopy, které jsou v podstatě „kříženci“ konvektorů a infračervených topných panelů.

Infrazářiče produkují přímé sálavé teplo a ihned po zapnutí „jedou“ na plný výkon. Mezi jejich výhody patří okamžitý pocit tepla a zdravý a bezpečný provoz. Hodí se například do koupelen, na terasy nebo do rekreačních objektů.  

Teplovzdušné ventilátory patří mezi snadno přenosná topidla, takže jim nic nebrání, aby byly ve správném čase na správném místě. Jsou určeny pro použití v uzavřených místnostech, které dokáží vmžiku vyhřát. Krom toho je pořídíte v mnoha designových variantách, od moderny až po hravé retro.

Venkovní topidla a ohřívače vám zpříjemní chvíle strávené na terase či balkoně i práci v mrazivém počasí. K mání jsou modely na elektřinu, plyn i naftu, díky čemuž si snadno vyberete model vyhovující účelu použití.

Nahoru