Nákup nad 2 500 Kč SLEVA 7 %, nad 3 500 Kč 9 % a nad 4 500 Kč 11 %! Slevový kód zadejte v košíku. Akce platí na všechny označené produkty.

Tříramenné lustry - ostřílená klasika

Modely připomínající zlatou prvorepublikovou éru i kousky „řízlé“ punkem či industriálem dokazují, že tříramenném lustry ani zdaleka nepatří do starého železa. Přesvědčte se o tom na vlastní oči. Více informací 

Tříramenné lustry - od zámecké klasiky po svěží modernu

Hravé i minimalistické, elegantně noblesní i rozkošně nonšalantní. Staré dobré tříramenné lustry zkrátka neúnavně dokazují, že jsou stále v kurzu, a navíc ve skvělé formě. Zároveň potvrzují skutečnost, že spojí-li síly ověřená klasika s designovou odvahou, přichází na svět mladistvě svěží svítidla, jež nenuceně odkazující k tradici a minulosti. A právě díky tomu nás tříramenné lustry mají čím překvapit i v dnešní moderní době.

Zatímco staromilce nadchnou kousky připomínající lesk prvorepublikové éry, zapřisáhlí vyznavači moderny si smlsnou na designových kreacích s nádechem punku či industriálu. Že jste po jednom takovém modelu právě zatoužili? Tříramenný lustr pořídíte v závěsné variantě i prostorově nenáročném přisazeném provedení. Snadno jej tedy zakomponujete takřka do jakéhokoli interiéru.

Nahoru