EXTRA SLEVA až -40 % na tisíce vybraných svítidel. Slevové kódy budou automaticky uplatněny v košíku. Akce platí do 22. 7. nebo do vyprodání zásob.

Tříramenné lustry - ostřílená klasika

Modely připomínající zlatou prvorepublikovou éru i kousky „řízlé“ punkem či industriálem dokazují, že tříramenném lustry ani zdaleka nepatří do starého železa. Přesvědčte se o tom na vlastní oči. Více informací 

197 produktů

Tříramenné lustry - od zámecké klasiky po svěží modernu

Hravé i minimalistické, elegantně noblesní i rozkošně nonšalantní. Staré dobré tříramenné lustry zkrátka neúnavně dokazují, že jsou stále v kurzu, a navíc ve skvělé formě. Zároveň potvrzují skutečnost, že spojí-li síly ověřená klasika s designovou odvahou, přichází na svět mladistvě svěží svítidla, jež nenuceně odkazující k tradici a minulosti. A právě díky tomu nás tříramenné lustry mají čím překvapit i v dnešní moderní době.

Zatímco staromilce nadchnou kousky připomínající lesk prvorepublikové éry, zapřisáhlí vyznavači moderny si smlsnou na designových kreacích s nádechem punku či industriálu. Že jste po jednom takovém modelu právě zatoužili? Tříramenný lustr pořídíte v závěsné variantě i prostorově nenáročném přisazeném provedení. Snadno jej tedy zakomponujete takřka do jakéhokoli interiéru.

Abychom vás příště poznali a zjistili, co se vám u nás líbí, používáme cookies. Návštěvou tohoto webu souhlasíte se zásadami jejich používání. Více informací
Nahoru