Nákup nad 2 500 Kč SLEVA 7 %, nad 3 500 Kč 9 % a nad 4 500 Kč 11 %! Slevový kód zadejte v košíku. Akce platí na všechny označené produkty.

Tuya Smart Home – ovládněte chytrou domácnost

Pořiďte si domů chytré osvětlení do každé místnosti a postavte si základ na internet věcí. Každý chytrý spotřebič nebo zábavní elektroniku můžete napojit do jedné sítě a vše ovládat pohodlně hlasem nebo přes aplikaci Tuya Smart v mobilu. Více informací 

Ovládejte světla i domácnost hlasem

Od teď vás spotřebiče i osvětlení poslechnou na slovo. Stačí si stáhnout do mobilu aplikaci Tuya Smart a nastavit si síť. Přidat do ní můžete veškerou chytrou elektroniku, kterou budete mít doma. Všechno poběží na domácí Wi-Fi síti, takže nebudete muset dokupovat žádné drahé komponenty.

Vše je navíc dokonale bezpečné a bez rizika zneužití. Proto můžete mít v síti klidně i kamery, které nahrávají záznam z okolí vašeho domu nebo i z interiérů. A co všechno můžete zapojit do chytré sítě domácího internetu věcí? Veškeré chytré osvětlení – od lampičky po lustr v obýváku. Navíc si ho můžete rozdělit do skupin po pokojích, aby se vám lépe ovládalo.

Dále do sítě můžete přidat chytrou pračku, lednici nebo třeba ovládání žaluzií. O bezpečnostních kamerách už jsme se zmínili. A když budete chtít využívat Google asistenta nebo Amazon Alexu, není problém. Jednoduše je připojíte do sítě a můžete pokračovat v ovládání hlasem, jak jste byli zvyklí doteď.
 

TUYA – aplikace pro chytrou domácnost

Co je vůbec TUYA? TUYA je globální vývojářská platforma "Al + IoT" a přední světová hlasová interaktivní platforma, která spojuje výrobní značky, spotřebitele, OEM výrobce a distributory. Posouvá smart home o další krok dopředu. Tuya propojuje a efektivně řídí jednotlivá zařízení chytré domácnosti, zahrnuje v sobě i monitoring aktuální spotřeby, plnou automatizaci, zajištění bezpečného uložiště a mnohem více. Tuya se však zároveň stále vyvíjí a rozšiřuje své působení. V této chvíli platformu využívá více jak 5000 světových výrobců zařízení pro chytrou domácnost. Díky tomu umožňuje vytvoření komplexní smart home, která může zahrnovat všechny druhy produktů. Další výhodou je, že nezáleží, zda se komunikuje skrze Wi-Fi síť, Bluetooth či technologii Zigbee.

Tuya je aplikací, která je dostupná jak pro iOS tak i pro Android. Podporuje veškerá zařízení různých výrobců, kteří využívají platformu Tuya. Největší výhodou Tuya je následná kompatibilita, kdy může být zakoupený produkt založený na Wi-Fi síti (např. kamera, žárovka) a osvětlení komunikující přes Zigbee technologii. Tyto produkty je však nutné propojit, pokud toužíme po chytré, automatizované domácnosti. Tuya tento problém velice snadno vyřeší, zvládne totiž vše řídit z jedné aplikace. Tuya je vlastně SRDCEM CHYTRÉ DOMÁCNOSTI.

Platforma Tuya má velice kvalitní zabezpečení. Cloudové uložiště například pro záběry z kamer je na vzdáleném serveru, který je maximálně zabezpečený a nachází se v Německu. Nemusíte se tedy ničeho bát, že pokud někdo naruší Vaši Wi-Fi síť dojde ke zneužití Vašich citlivých záběrů či dat.


Stáhněte si aplikaci Tuya Smart

Stáhněte si aplikaci Tuya Smart

Nahoru