Nákup nad 2 500 Kč SLEVA 5 %, nad 3 500 Kč 7 % a nad 4 500 Kč 10 %! Sleva se automaticky odečte v košíku a platí na všechny označené produkty.

USB ventilátory – ochladí vás i váš notebook

Za posledních pár let se roztrhl pytel s vychytávkami do USB. Kromě hodinek s vodotryskem už má USB port snad vše, včetně auta na dálkové ovládání. Ale ne všechny doplňky jsou nepraktické. USB ventilátory oceníte v horku nejen vy, ale i váš notebook. Vyberte sami, koho ochladí. Více informací 

1 produktů

Malé, výkonné, stylové

Ventilátory nemusí zabírat půl místnosti, aby vás zachránily před největším parnem. Malí kapesní pomocníci do USB toho zvládnou hodně. Pokud je budete mít na stole připojené do počítače nebo notebooku, nenatáčejte je na sebe přímo.

I malá vrtule dokáže rozproudit atmosféru. Navíc jsou USB větráčky lehce přenosné a skoro nic neváží. Oceníte nejen jejich schopnost úspěšně odrážet vedro, ale také osobitý styl. V nabídce najdete univerzální odstíny, ale i stylovky pro dámy. Stačí si vybrat.

Kdybyste přece jen raději sáhli po větším bratrovi malých USB ventilátorů, máme pro vás v záloze celou škálu dalších ventilátorů. Případně si můžete pořídit jeden cestovní do USB a jeden větší na doma. Uvidíte, že se budou skvěle doplňovat.

Abychom vás příště poznali a zjistili, co se vám u nás líbí, používáme cookies. Návštěvou tohoto webu souhlasíte se zásadami jejich používání. Více informací
Nahoru