Nákup nad 2 500 Kč SLEVA 7 %, nad 3 500 Kč 9 % a nad 4 500 Kč 11 %! Slevový kód zadejte v košíku. Akce platí na všechny označené produkty.

Úsporné žárovky – vyplatí se víc než skládání do prasátka

Kdo svítí, ten spoří. Teda pokud má doma úsporné žárovky. Nevěříte? Zkuste si to sami. Vypínač na zhasínání už skoro nepoužijete. A přitom si můžete užívat příjemné světlo v odstínu vhodném pro oči. Více informací 


patice žárovky E27patice žárovky E14patice žárovky G9patice žárovky GU10patice žárovky G4patice žárovky GU5.3Stmívací žárovky Chytré žárovky

Žárovky, které spoří – můžete je mít doma taky

Zapomeňte zhasnout. Můžete si to klidně dovolit. Dnešní úsporné žárovky si totiž vystačí s minimem elektřiny. Uvidíte, že rozdíl ve spotřebě poznáte už první měsíc po výměně.

Ať už hledáte žárovku do stolní lampičky, venkovního osvětlení nebo lustru po prarodičích, určitě máte z čeho vybírat. Je úplně jedno, jestli si objímka vašeho svítidla rozumí se závitem E27, E14, nebo dokonce jinou velikostí. Určitě srdečně přivítá každou úspornou žárovku.

Ptáte se, v čem je zakopaný pes? Jak je možné, že moderní žárovky nežerou tolik šťávy? Je to jednoduché. Nehřejí! Díky chytré konstrukci úsporné žárovky využívají přijatou energii ke svícení, ne žhavení, jako stará a překonaná wolframová žárovka.

Navíc máte možnost vybrat si nejrůznější druhy úsporných žárovek. Barevné, stmívatelné, chytré i obyčejné. Všechny jsou okamžitě připravené svítit levně a dobře. Uvidíte sami.

Nahoru