Nákup nad 2 500 Kč SLEVA 7 %, nad 3 500 Kč 9 % a nad 4 500 Kč 11 %! Slevový kód zadejte v košíku. Akce platí na všechny označené produkty.

Vánoční LED osvětlení do okna – okouzlete výzdobou celou ulici

Součástí domova jsou i okna ven. A právě v nich se nádherně vyjímá i obyčejná svíčka, natož pak elegantní vánoční LED osvětlení do okna. Letos máte jedinečnou příležitost oslnit zvídavé sousedy trendy výzdobou, kterou vám budou přát i trochu závidět. Tak co, už máte vybráno? Více informací 

Nechte svá okna zazářit

Stromečky, věnce, svíce i hvězdy – to jsou hlavní motivy vánočních LED osvětlení do okna. Můžete si zvolit do všech oken stejný motiv nebo je mezi sebou vhodně zkombinovat. Samozřejmě to nekončí u motivu, ale jde i o barvy. Protože jsou Vánoce jedním z největších svátků roku, vybírejte barvy slavnostní. Máme pro vás osvětlení v bílém, zlatém, stříbrném i červeném provedení.

Poslední dobou se stále více rozmáhají přírodní materiály. Proto vám nabízíme vánoční LED osvětlení do okna i v dřevěném provedení. Záleží jen na vás, pro jaký typ výzdoby oken se letos na Vánoce rozhodnete. My vám přejeme šťastný výběr a bohatého ježíška.

Nahoru