EXTRA SLEVA až -40 % na tisíce vybraných svítidel. Slevové kódy budou automaticky uplatněny v košíku. Akce platí do 22. 7. nebo do vyprodání zásob.

Vánoční LED řetězy – světlem spojí rodinnou pohodu

Než přijde ten slavný den, vyberte si u nás originální vánoční LED řetěz, kterým nakonec vyšperkujete stromeček. Uvidíte, že vám malé žárovičky světélkující do příjemné noční prosincové atmosféry vykouzlí úsměv na rtech. A je jedno, jestli je vám šest nebo šedesát. Více informací 

178 produktů

Světlem pro domácí pohodu

Máloco vytvoří doma tak pohodovou atmosféru, která přímo svádí k těšení se na dárky, jako to dovedou vánoční dekorace. Jakmile slunce zapadne, přebírají hlavní štafetu nejvýraznějších vánočních dekorací ty svítivé. Nejslavnostnější často bývá vánoční LED řetěz visící na stromku. Jakmile se rozsvítí, je jasné, že nadílka je nedaleko.

Je jen na vkusu vás a vaší rodiny, pro jaký typ řetězu se rozhodnete. My jsme pro vás připravili četné varianty. Na našem webu najdete decentní bílá světélka, ale i okázalé sněhuláky, hvězdičky a houby. Tak co oslní vás?

Abychom vás příště poznali a zjistili, co se vám u nás líbí, používáme cookies. Návštěvou tohoto webu souhlasíte se zásadami jejich používání. Více informací
Nahoru