Nákup nad 2 500 Kč SLEVA 7 %, nad 3 500 Kč 9 % a nad 4 500 Kč 11 %! Slevový kód zadejte v košíku. Akce platí na všechny označené produkty.

Venkovní lucerny – zaskočí za slunce, pomohou měsíci

Dopřejte si na zahradě špetku romantiky. Vyberte si u nás pár venkovních luceren a užívejte si příjemné šero protkané paprsky příjemného svitu. A pokud zahradu nemáte, určitě lucernu využijete na balkoně nebo na dovolené. Skvělá je taky jako osvětlení stanu, navíc bezpečná. Více informací 

Svítí, ale nehřejí

Petrolejové lampy a skleněné schránky chránící plamen voskovic před večerním vánkem už jsou minulostí. Ten, kdo chce léto plné noční zábavy, romantiky a příjemně tlumeného světla, má doma v záloze hned několik venkovních luceren. A nenechte se mýlit, nemusíte je používat jen venku.

Venkovní lucerny mají v srdci nejčastěji LED svítidlo, které vás navíc poslechne na slovo. Takže si můžete vybrat intenzitu osvětlení na škále od silné záře probouzející v člověku energii, až po jemné tklivé osvětlení na romantické chvilky nebo noční párty.

Nebojte se, že by vám světlo vyhaslo. Pokud by svítilna ztrácela na síle, můžete ji jednoduše během chvilky nabít přes USB port. Případně vyměnit baterky. Solární venkovní lucerny sice v noci časem samy pohasínají, ale tím spíše lákají k nezapomenutelným okamžikům pod pláštěm noci. Je jen na vás, kterou zvolíte.

Nahoru