Nákup nad 2 500 Kč SLEVA 7 %, nad 3 500 Kč 9 % a nad 4 500 Kč 11 %! Slevový kód zadejte v košíku. Akce platí na všechny označené produkty.

Venkovní vánoční osvětlení – hvězdy na prahu vašeho domova

Ozdobte svůj domov před Vánoci nejen uvnitř, ale i venku. Uvidíte, že vás pak budou čekat samé zářivé příchody domů. Není nic příjemnějšího, než se nechat vést známým světlem jako maják navádí lodě. Navíc venkovní vánoční osvětlení udělá parádu nejen vám, ale celé ulici. Více informací 

Sláva venkovních ozdob

Jen málokterý kolemjdoucí bude mít přes Vánoce příležitost ocenit vaši domácí výzdobu uvnitř. A to je samozřejmě správně. Ale byla by škoda nepodělit se o tu krásu i s lidmi na ulici. Proto se včas zásobte venkovním vánočním osvětlením. To během chvilky rozzáří vaše okna, balkon nebo terasu. Záleží jen na vás, jak velké osvětlení vyberete.

Velmi populární jsou mezi lidmi venkovní vánoční světelné řetězy. Ty totiž můžete roztáhnout prakticky do libovolného tvaru. Také je jednoduché je uchytit na okno, terasu i střechu. Kromě toho mají nízkou spotřebu a za málo elektřiny dělají hodně parády.

Druhou, o něco méně častou, variantou jsou venkovní vánoční světelné dekorace. I mezi nimi můžete najít poutavý kousek, který udělá z jinak nudného balkonu výkladní skříň vaši vánoční výzdoby. Záleží jen na vás, pro jakou variantu se rozhodnete. My vám držíme palce, ať máte pod stromečkem hodně dárků.

Nahoru