Nákup nad 2 500 Kč SLEVA 7 %, nad 3 500 Kč 9 % a nad 4 500 Kč 11 %! Slevový kód zadejte v košíku. Akce platí na všechny označené produkty.

Venkovní vánoční světelné řetězy – za každý den adventu jedno světýlko

Doplňte letos před Vánoci svou zásobu výzdoby o další řetěz. Ten na stromeček určitě používáte už léta, ale máte pořádný venkovní vánoční světelný řetěz? Pokud ještě ne, je nejvyšší čas to napravit. A vy, kteří ho už máte, můžete řetězem obdarovat blízké, ať jim prosvítí advent. Více informací 

Barvy a metry na přání

Moc dobře víme, že každý z vás bydlí v unikátním domově. Ať už to je byt nebo dům, určitě byste svůj domov nevyměnili za nic na světě. Proto jsme pro vás nachystali pestrou škálu variant metráží a barev venkovních vánočních světelných řetězů. Díky tomu si můžete osvítit jak malé okno, tak obrovskou terasu, nebo dokonce celou střechu. Dobrou variantou je i jehličnan na zahradě.

Dnešní venkovní vánoční řetězy jsou v mnohém daleko lepší než jejich předchůdci. Základem úspěchu je LED technologie svícení, která má při malé energetické náročnosti velmi slušný výkon. To znamená, že vám nepřijde nepříjemný účet za elektřinu, ani když řetěz necháte svítit do aleluja.

Mnohé řetězy v naší nabídce jsou inteligentní a mají hned několik režimů svícení. Můžete si například navolit, jestli budou svítit nepřetržitě, jen šest hodin, aby si pak diody daly 18 hodin pauzu, nebo řetěz zcela vypnete. Záleží jen na vás, pro jakou variantu řetězu se rozhodnete. Ať vám svítí!

Nahoru