Nákup nad 2 500 Kč SLEVA 7 %, nad 3 500 Kč 9 % a nad 4 500 Kč 11 %! Slevový kód zadejte v košíku. Akce platí na všechny označené produkty.

Ventilátory – Osvěží vás, když to nejvíc potřebujete

Když se do toho naplno pustí, vedro bere kramle a utíká za kopečky. Nebo při nejmenším do jiné místnosti. Co víc bychom si mohli v horkém létě přát. Komu se nechce vyhazovat úspory za klimatizaci, je tady správně. Budete překvapení, jak elegantní takový ventilátor může být. Více informací 

Foukají, chladí, pomáhají

Chlazení je tématem číslo jedna, jakmile rtuť teploměru překročí pětadvacítku. Naštěstí pro vás máme spoustu šikovných pomocníků, kteří vás před vedrem spolehlivě ochrání. Potřebujete ochladit celou místnost? Vyberte si některý ze stojanových ventilátorů a postavte ho doprostřed pokoje. Uvidíte, že vás osvěží.

Pokud vás děsí otáčivé lopatky, můžete vsadit na sloupové ventilátory. Jsou to mírumilovní kamarádi, kteří ale nemají s teplem, či horkem sebemenší slitování.

Milovníky staré dobré klasiky taky potěšíme širokou nabídkou stolních ventilátorů. Pokud máte zálusk na tento typ chlazení, dejte si s výběrem záležet na hlučnosti. Jinak se vám u stolu v chládku moc pohodlně sedět nebude.

Chladit se můžete i originálněji a stylově. Vyzkoušejte stropní ventilátor, který byl hvězdou nejednoho filmu či seriálu. Sami hollywoodští herci si na ně potrpí, tak proč byste ho doma nemohli mít taky?

Když už jsme u herců, oblíbenou kategorií Marilyn jsou samozřejmě podlahové ventilátory. Jen pozor dámy, ať vám sukně nelítají příliš vysoko.

A jako třešničku na dortu máme do horkého léta chytrou vychytávku pro všechny počítačové nadšence. Vyzkoušejte USB ventilátor.

Nahoru