Nákup nad 2 500 Kč SLEVA 7 %, nad 3 500 Kč 9 % a nad 4 500 Kč 11 %! Slevový kód zadejte v košíku. Akce platí na všechny označené produkty.

Osvětlení pro soukromé rezidence i veřejná prostranství

Pouliční lampy spolu s dalšími soukmenovci z rodu veřejného osvětlení jsou jako stvořené pro parky, zámecké zahrady i komerční sféru. Více informací 

Osvětlení pro veřejná prostranství rozzáří ulice, parky i zámecké zahrady

Veřejné osvětlení se stalo neodmyslitelnou součástí našich životů. Už skoro nevnímáme, že naše noční kroky městem osvětlují pouliční lampy, křížení silnic a chodníků střeží nepostradatelné osvětlení přechodů pro chodce, a v sadech a alejích nám dodávají bezpečí všemožná parková svítidla.

Pouliční lampy veřejného osvětlení

Pokud máte ve vaší obci na starost osvětlení veřejných prostranství nebo jen vládnete velkým pozemkem, na který je už zahradní osvětlení krátké, jste na správné adrese. Osázejte ulice nebo náměstí obce moderními pouličními lampami nebo nahraďte staré osvětlení novými sloupy a výložníky. Nezapomeňte také na výkonné osvětlení přechodů pro chodce.

Budoucnost patří LED

Kdo by dnes nechtěl ušetřit. A je úplně jedno, jestli bude energetické náklady hradit 100tisícové město nebo malá vesnička. Chytrou volbou je bezesporu pořízení pouličního LED osvětlení, které dovede oproti klasickému výbojkovému, ušetřit až 70 % nákladů za energii. Kromě úsporného provozu vás potěší i okamžitý start světla a dlouhá životnost. Třešničkou na dortu jsou pak dostupné funkce jako stmívatelnost, programový časovač nebo senzor denního světla.

Parková svítidla

Stejně jako v ulicích města, vám moderní osvětlení dobře poslouží i v parcích nebo na hřbitovech. Parková svítidla pořídíte v mnoha stylech a designech, a co se vybavenosti týče, v ničem nezaostávají za svými pouličními soukmenovci. Pořídíte je samozřejmě i v LED provedení. Odpovídající IP krytí pak zajišťuje veškerým pouličním i parkovým svítidlům náležitou ochranu proti dešti a prachovým nečistotám.

Nahoru