Vintage Lanterna, 3AA Timer WW1

Kód: 100.08821
Značka: EMOS
Dostupnost:
Skladem 5 ks (Odesíláme do 15.04.2021)
739 Kč

Další kousky ze stejné kolekce

Dekorativní vintage lucerna s výškou 21cm a šířkou 12cm. Petrolejové napájení. S příkonem 1,5W. Průměrná životnost zdroje 50 000 hodin. Funkce dvoupolohového spínače OFF - vypnutí, ON - výrobek po zapnutí svítí v opakovaných cyklech denně po dobu 6 hodin, potom se na 18 hodin vypne. Vhodná do interiéru.

O značce EMOS

EMOSRyze česká společnost EMOS vznikla v roce 1991 v Přerově. Firma se postupem času rozrostla do koncernu se 4 zahraničními pobočkami (Slovensko, Polsko, Maďarsko, Slovinsko) a dodává své zboží téměř do celé Evropy. Společnost si dala za cíl měnit svět běžných lidí a dělat ho jednodušším. Díky tomu se s jejími cenově příznivými produkty setkáte... Přečíst celé skoro v každé domácnosti. Produktové portfolio firmy je opravdu velmi široké, naleznete v něm mimo jiné interiérová i venkovní svítidla (stropní i nástěnná), lampičky, LED panely, zářivková a orientační svítidla, LED i halogenové reflektory, vánoční osvětlení, světelné zdroje (žárovky i zářivky), svítilny, čelovky, zvonky, videotelefony a různý spotřební elektromateriál. Společnost EMOS dbá na kvalitu zboží a všechny produkty podrobuje náročným testům a kontrolám technických parametrů.

Typ
  • Lucerna
  • Bytový doplňek, dekorace
Šířka (mm) 12
Výška (mm) 21
Napájení Na baterie
Napětí (V) 4.5
Stupeň krytí (IP) 20
Materiál produktu Kov (plech) /Sklo
Barevné provedení produktu Černá
Maximální příkon zdroje (W) 1,5
Průměrná životnost zdroje (hod) 50000
Výrobce EMOS
Kolekce EMOS-LANTERNA
Záruční doba (měsíce) 24

Otázky a odpovědi

Nenašli jste, co jste hledali? Zeptejte se nás

Pro přidání otázky musíte souhlasit se zpracováním údajů
Abychom vás příště poznali a zjistili, co se vám u nás líbí, používáme cookies. Návštěvou tohoto webu souhlasíte se zásadami jejich používání. Více informací
Nahoru