Nákup nad 2 500 Kč SLEVA 7 %, nad 3 500 Kč 9 % a nad 4 500 Kč 11 %! Slevový kód zadejte v košíku. Akce platí na všechny označené produkty.

Vodotěsné svítilny – baterky, které vydrží stoletý liják

Cestovatelé pozor, každému z vás se hodí vodotěsná svítilna. Nemusíte jet zrovna na vodu. Klidně vás může překvapit pořádná průtrž i na běžné letní túře nebo vycházce. Po setmění budete rádi za svítidlo, které si z deště nedělá těžkou hlavu. Svítí, i kdyby padaly trakaře. Více informací 

Vsaďte na vodotěsnou baterku

Každý predátor v přírodě má nějakou výhodu. Nejúspěšnější noční lovci těží ze svého vynikajícího zraku, díky kterému se snadno dostanou ke kořisti i v naprosté tmě. My lidé takto vybavení nejsme. Ale co nemáme od přírody lze snadno dohnat technikou. Proto si na cesty nikdy nezapomeňte přibalit vodotěsnou svítilnu.

Kdykoliv se v přírodě dostanete do situace, kdy byste potřebovali lépe vidět a je už tma, svítilna vás zachrání. Ta vodotěsná to zvládne i v pořádném vlhku. Jeskyňáři díky moderním vodotěsným svítilnám prozkoumávají stále hlubší zákoutí a můžou se spolehnout na zrak. Vsaďte na jistotu v podobě vodotěsné baterky i vy.

Nahoru