Vypínače

Každý den se jich dotýkáte. Vypínačů, které zaujímají roli nenápadných ovládacích tlačítek i luxusních detailů interiéru. Podlehnete kouzlu retra, minimalismu, či inteligenci chytrých modelů? Více informací 

16 produktů

Vypínače - významný detail interiéru

Doby, kdy existovaly pouze elektrické obvody s nezakrytými spínači, jsou naštěstí dávno pryč. Dnešní vypínače jsou nejen bezpečné, ale také velmi povedené po designové stránce. A že je z čeho vybírat!

Historické prvenství mají na kontě otočné vypínače. Byl to totiž právě vypínač s otočným mechanismem, který coby první krytý vypínač spatřil světlo světa. Dnes je tento typ velmi stylovou záležitostí a jasnou volbou všech milovníků retra. Později přišly na řadu snadněji ovladatelné páčkové a kolébkové vypínače.

Tahem zapni, stiskem vypni. Legendární nápis, který dává na vědomí, že máme co do činění s tahovými vypínači. Mezi tahové vypínače patří také modely se šňůrkou či elegantním řetízkem, které jsou ideálním doplňkem klasických nástěnných svítidel.

Schodišťové vypínače se využívají pro ovládání osvětlení ze dvou míst. Například, jak název napovídá, z horní a spodní části schodiště. V případě, že potřebujete ovládat ze dvou míst dvě svítidla, poslouží vám dvojité vypínače.

Bezdrátové vypínače potěší příznivce moderních technologií. Jednoduše je přilepíte nebo přišroubujete na libovolnou plochu a stejně snadno je v případě potřeby kdykoli přemístíte. Ať žije flexibilita!

A nakonec to nejlepší. Chytré vypínače, které vám umožní ovládání osvětlení na dálku. A nejde jen o vypínání a zapínaní, ale také regulaci intenzity nebo změnu barvy světla.

Abychom vás příště poznali a zjistili, co se vám u nás líbí, používáme cookies. Návštěvou tohoto webu souhlasíte se zásadami jejich používání. Více informací
Nahoru