Nákup nad 2 500 Kč SLEVA 7 %, nad 3 500 Kč 9 % a nad 4 500 Kč 11 %! Slevový kód zadejte v košíku. Akce platí na všechny označené produkty.

Zahradní lampy – strážci venkovního svícení

Vylepšete si příjezdovou cestu nebo zahradu za domem praktickou zahradní lampou. Venkovní lampy i venkovní sloupková svítidla jsou správnými pomocníky proti večernímu šeru nebo do velmi stinných zákoutí. Skvěle poslouží i v té nejtemnější noci. Posvítí nejen na cestu. Více informací 

V pozoru připraveny svítit

Zahradní lampy jsou neustále na značkách a plně připravené prozářit vám okamžik, kdy jdete kolem. Osvědčenou klasikou jsou v tomto směru hlavně venkovní lampy. Je jedno, jestli potřebujete venkovní stojací lampu na vysoké noze, aby osvítila větší rádius v okolí, nebo naopak sháníte menší lampičku v přízemní variantě. Vždycky perfektně osvítí venkovní okolí tak, jak potřebujete.

To venkovní sloupková svítidla si od nepaměti žijí na vysoké noze. A i když mají jen jednu nohu, když se postaví tmě, bere nohy na ramena a zmizí v dáli. Výhodou venkovních stojanových osvětlení je často solární napájení. Ve výsledku to znamená, že takové svítidlo jednoduše zapíchnete na kraj záhonku a ono už se přes den samo nabije sluneční energií, aby vám mohlo večer při zalévání nebo grilování posvítit.

Obecně platí, že větší fešáci jsou spíš venkovní stojací lampy. Ale i mezi venkovním sloupkovým osvětlením jsou velmi vydařené kousky, které sice zdobí jednoduchý design, ale za to jsou velmi praktické. Záleží jen na vás, která varianta vám padne do oka. Mrkněte na ně.

Nahoru