Nákup nad 2 500 Kč SLEVA 7 %, nad 3 500 Kč 9 % a nad 4 500 Kč 11 %! Slevový kód zadejte v košíku. Akce platí na všechny označené produkty.

Zahradní sloupky se zásuvkami – zapomeňte na nepohodlné prodlužovačky

Až se příště vydáte sekat vyrostlou trávu na anglický trávník, budete potřebovat nařezat větve na podpal nebo se rozhodnete roztočit vepřové na rožni, nebudete už muset tahat prodlužovačku z domu ani z garáže či sklepa. Zařízení zapojíte do venkovního zásuvkového sloupku. Více informací 

Užívejte si pohodu s elektřinou po ruce

Znáte to, občas se neobejdete bez elektřiny na zahradě nebo dvoře. A většinou se nehodí tahat za sebou dlouhou prodlužovačku, u které si musíte dávat pozor na kabel. Úplně nejhorší je to při sekání elektrickou sekačkou s pojezdem. Tam bychom všichni ten otravný kabel prokleli. Naštěstí se tomu můžete jednou pro vždy vyhnout. Stačí si vybrat ze zahradních sloupků se zásuvkami.

Jasně, i tak budete mít ze sloupku natažený kabel s elektřinou. Ale ten se určitě nepotáhne přes celý pozemek, aby o něj mohl nešťastně zakopnout děda, když půjde mrknout do schránky na noviny nebo vnuk, který bude potřebovat rychle přejet s odrážedlem na druhou stranu zahrady. Kratší kabel uhlídáte v pohodě.

Kromě toho mají venkovní zásuvkové sloupky další vychytávky, které běžná prodlužovačka nemívá. Mnohé sloupky se pyšní ochranou proti vlhku nebo stříkající vodě. A některé modely mají časovač, který sepne zásuvky, jen když potřebujete. Je to skvělé třeba na zavlažování. Vyberte si svůj sloupek ještě dnes.

Nahoru