Nákup nad 2 500 Kč SLEVA 7 %, nad 3 500 Kč 9 % a nad 4 500 Kč 11 %! Slevový kód zadejte v košíku. Akce platí na všechny označené produkty.

Zahradní solární lampy a lampičky

Už vás nebaví „solit“ za elektriku? Svěřte osvětlení zahrady solárním lampám a lampičkám. Vystačí si s energií, kterou přes den načerpají ze sluníčka, takže vám večer osvětlí záhonky i terasu úplně zadarmo. Více informací 

Zahradní solární lampy a lampičky zazáří i bez přívodu elektrické energie

Zahradní solární lampy pořídíte v závěsném, nástěnném i zapichovacím provedení. K životu jim stačí pouze sluneční paprsky, díky čemuž jsou ideální volbou také pro zahrady bez elektrických rozvodů. Hodí se pro osvětlení vchodů, teras, chodníčků mezi záhony, soch a dalších dekorativních objektů. Zkrátka, fantazii se meze nekladou. Jen je potřeba umístit solární lampičky tak, aby se mohly během dne dostatečně nabít.

Stejně jako u ostatního venkovního osvětlení i pro solární lampy platí, že musí být odolné vůči vniknutí vody, prachu a dalších nečistot. Hodnota IP, která vyjadřuje stupeň krytí, by tedy měla začínat na čísle 44. Nejmodernější solární lampy jsou vybavené senzorem pohybu, samozřejmostí je rovněž možnost výběru z mnoha designových variant.

Nahoru