Nákup nad 2 500 Kč SLEVA 5 %, nad 3 500 Kč 7 % a nad 4 500 Kč 10 %! Sleva se automaticky odečte v košíku a platí na všechno kromě zboží v akci.

Zápustné svítidlo Premium 3ks Spot-Set PAULMANN

Kód: 100.11246
Značka: PAULMANN
Dostupnost:
Odesíláme do 07.12.2020
1 212 Kč
(Ušetříte 485 Kč)
727 Kč
Obrázky: Zápustné svítidlo Premium 3ks Spot-Set PAULMANN
Zápustné svítidlo Premium 3ks Spot-Set PAULMANN

O značce PAULMANN

PAULMANNSpolečnost PAULMANN byla založena v roce 1978 v Německu, její zakladatel Rüdiger Paulmann se však osvětlení věnoval již od roku 1968. Nejprve jako obchodní zástupce a později jako inovátor dekorativních žárovek a lamp. V 80. letech se výroba zaměřuje na halogenové žárovky, skleněná stínítka lustrů a lamp, průmyslové osvětlení, a... Přečíst celé především vestavná svítidla. V tomto segmentu se PAULMANN dokonce stává světovým lídrem. V 90. letech firma zakládá své první zahraniční dceřiné společnosti v Evropě (Rakousko, Francie…). Zároveň se mateřská společnost stěhuje do nového administrativního a logistického centra ve Springe-Völksenu, kde pracuje už přes 200 zaměstnanců. Po roce 2000 PAULMANN neustále roste a otevírá pobočky v dalších zemích. Firma se přeorientovává na moderní technologie (LED, energeticky úsporné zářivky, nízkonapěťové zdroje atd.). Společnost PAULMANN má momentálně několik set zaměstnanců a působí v cca 40 evropských státech. V nabídce najdete přes 2500 modelů interiérových i venkovních světel. Mimo tradiční svítidla (závěsná, stropní, nástěnná, lampy, reflektory, LED pásky…) v nabídce najdete i chytré osvětlení, světelné zdroje, kuchyňská a koupelnová světla a kompletní sortiment zahradního osvětlení.

Typ
  • Bodovka
  • Stropní svítidlo
Místnost
  • Obývací pokoj
  • Chodba a předsíň
  • Koupelna
  • Kuchyně a jídelna
  • Ložnice
  • Kancelář a pracovna
Funkce Voděodolnost
Průměr (mm) 79
Počet žárovek 3
Příkon zdroje (W) 50
Napětí (V) 230
Stupeň krytí (IP) 44
Materiál produktu Hliník
Barevné provedení produktu Chromovaná
Žárovka součástí balení NE
Montážní otvor (mm) 70
Maximální příkon zdroje (W) 150
Energetická třída A++, A+, A, B, C, D, E
Výrobce PAULMANN
Záruční doba (měsíce) 36

Otázky a odpovědi

Nenašli jste, co jste hledali? Zeptejte se nás

Pro přidání otázky musíte souhlasit se zpracováním údajů
Abychom vás příště poznali a zjistili, co se vám u nás líbí, používáme cookies. Návštěvou tohoto webu souhlasíte se zásadami jejich používání. Více informací
Nahoru