Nákup nad 2 500 Kč SLEVA 7 %, nad 3 500 Kč 9 % a nad 4 500 Kč 11 %! Slevový kód zadejte v košíku. Akce platí na všechny označené produkty.

Zářivkové trubice 60 cm – bojovnice proti tmě

Připomíná vám zářivková trubice kultovní světelný meč? Ne nadarmo. Sice ji obvykle nenosí u pasu rytíři, ale přesto dokáže pěkně zamést s každým náznakem temnoty. Díky síle světla zůstane váš domov zářivým místem, ve kterém se budete vy i vaši nejbližší cítit skvěle. Více informací 

Šup s trubicí do patice

Základní otázka před výběrem konkrétního modelu zní, v jaké místnosti trubice po stisknutí vypínače zazáří. Jde o dvě věci, výkon a teplotu světla. Výkon úzce souvisí s intenzitou světla. Proto do malé místnosti nevybírejte nejsilnější trubici a obráceně. Bludička asi těžko osvítí obrovský salón.

Teplota světla je neméně důležitá. Do ložnice vybírejte spíš teplejší bílou okolo 3 000 K. V pracovně naopak potřebujete zůstat ve střehu i dlouho po západu slunce. Na to je skvělé světlo v modřejším odstínu a teplotou okolo 4 500 až 6 000 K. Uvidíte. Rozdíl je to nesmírný. Tak hurá na výběr.

Nahoru