Nákup nad 2 500 Kč SLEVA 7 %, nad 3 500 Kč 9 % a nad 4 500 Kč 11 %! Slevový kód zadejte v košíku. Akce platí na všechny označené produkty.

Zářivky pod kuchyňskou linku - posviťte si na krájení masa i odvažování surovin

Krájení cibule, vykosťování králíka i filetování kapra si žádá nejen kapku zručnosti, ale taky pořádné světlo. Nainstalujte pod kuchyňskou linku zářivky a mějte všechny kuchyňské „operace“ pod kontrolou. Více informací 

Zářivková světla pod kuchyňskou linku pro větší komfort při vaření

Jste v kuchyni pečení vaření? Pak nám určitě dáte za pravdu, že základem kulinářských úspěchů je optimální osvětlení pracovní plochy. Díky němu si při krájení nudlí neuříznete prst, odvážíte přesné množství kvasnic na domácí chleba a ranní omelety naservírujete bez zapomenutých skořápek.

Pokud se poohlížíte po osvětlení pod kuchyňskou linku, vsaďte na oblíbené zářivky. Nezabírají příliš mnoho místa, poskytnou vám dostatečně intenzivní světlo a potěší dlouhou životností. Obzvlášť praktické jsou naklápěcí modely, s nimiž si posvítíte přesně tam, kam zrovna potřebujete. Zářivková svítidla pod kuchyňskou linku pořídíte také v LED provedení, které jde ruku v ruce s nízkou spotřebou a ekologickým provozem.

Nahoru