Zásuvky

U nás najdete starou dobrou klasiku, zásuvky s vypínačem i technologické vychytávky v podání powercube. Tak si račte vybrat optimální model. Více informací 

79 produktů

Zásuvky coby funkční nezbytnost i stylový doplněk interiéru

Zásuvka je elektrotechnická součástka, díky níž připojíte elektrospotřebiče k elektrorozvodné síti. Citlivým výběrem navíc prokážete pravdivost rčení, že „detaily dělají mistra“. Designově působivé jsou rámečky z betonu, skla, malované keramiky nebo ze dřeva.

Ententýky dva špalíky, čert vyletěl z elektriky…

Strkat prstíky nebo nejrůznější předměty do zásuvky, láká snad všechny malé nezbedy. Pro maximální bezpečnost vašich ratolestí proto zvolte bezpečnostní zásuvky s dětskou pojistkou, jejichž dírky jsou kryté clonou neboli záklopkou bránící vniknutí dlouhého předmětu.

Praktickou volbou jsou rovněž zásuvky a dvojzásuvky s vypínačem, nebo chcete-li vypínací zásuvky, které vám umožní snadné a bezpečné odpojení od elektrické sítě.

Zvýšené krytí

Pokud vybíráte zásuvku do sklepa nebo na terasu, pohlídejte si dostatečný stupeň krytí. IP 44 zaručuje optimální odolnost pro použití ve vlhkých prostorách, IP 65 pro umístění mimo interiér.

Technologické vychytávky

Chcete něco extra? Velmi pokrokovou záležitostí je zásuvka s USB nabíječkou nebo takzvaná powercube, s níž do jedné zásuvky zapojíte maximum elektroniky.

Abychom vás příště poznali a zjistili, co se vám u nás líbí, používáme cookies. Návštěvou tohoto webu souhlasíte se zásadami jejich používání. Více informací
Nahoru