Nákup nad 2 500 Kč SLEVA 7 %, nad 3 500 Kč 9 % a nad 4 500 Kč 11 %! Slevový kód zadejte v košíku. Akce platí na všechny označené produkty.

Závěsné kabely s objímkou – nejlepší kamarádi žárovek

Ať už doma máte vysoké stropy, nebo ne, zbystřete. Visící lustry jsou elegantní, a navíc lépe posvítí na podlahu místnosti. Sami si můžete zvolit výšku svítidla, a tím rozhodnout o množství světla v jednotlivých částech pokoje. Zkrátka parádní varianta svícení. Více informací 

Visí, svítí a jsou elegantní

Jak praví klasik, v jednoduchosti je krása. To platí v případě závěsných kabelů s objímkou dvojnásob. Nepředstavujte si ošklivý černý kabel z minulých dob. Dnes si můžete zvolit barvu i délku kabelu podle sebe. Máte spadeno na opletený kabel, textilní kabel, opředený kabel, nebo dokonce na stříbrný či zlatý kabel? Bezva. Máme pro vás ten pravý.

Samozřejmě vám rádi nabídneme kabel i s objímkou. Akorát si při výběru nezapomeňte pohlídat její velikost, aby si pak doma rozuměla s žárovkou. Nejčastější a klasická je E27. Pak už jen stačí zvolit správnou délku a uchycení ke stropu vkusně zapravit krytkou, aby nebylo patrné zavěšení kabelu.

Pro ty, kteří chtějí něco navíc, máme v zásobě madla a řetězy. Uvidíte, že alternativní způsob rozsvěcení a zhasínání není špatnou volbou. Zejména v prostorech, kde nemáte elektřinu ve zdi.

Nahoru