Závěsné lustry - centrální osvětlovači, co se blýsknou v každém interiéru

Nejlepší terapeut prostoru? Vhodně zvolený lustr. K dispozici výjimečné kusy pro radost z dokonalého designu i nadčasové modely pro vyznavače střídmé estetiky. Více informací 

1517 produktů
Akce Náš TIP Výprodej Doprava zdarma
-38% Dárek zdarma
EGLO
 

Závěsné svítidlo CABRAL


2 290 Kč
1 420 Kč

  Do vyprodání zásob
Akce Náš TIP Výprodej Doprava zdarma
-50% Dárek zdarma
GLOBO
 

Stropní LED svítidlo FENJA


2 390 Kč
1 190 Kč

  Do vyprodání zásob
Akce Náš TIP Výprodej Doprava zdarma
-77% Dárek zdarma
EGLO
 

Moderní LED lustr ZAGAROLE


7 790 Kč
1 779 Kč

  Do vyprodání zásob

Stropní závěsné svítidlo - detail, na kterém záleží

Máte vymalováno, nábytek rozestavěný přesně podle svých představ, zkrátka radost pohledět. Chybí už jen pomyslná třešnička - osobitý lustr či elegantní závěsná lampa, která doladí celkový vzhled interiéru k dokonalosti. Podle čeho poznáte ideální model?

Při výběru závěsného světla vycházejte ze stylu místnosti. Jen tak docílíte harmonického výsledku, který bude svědčit o vašem vkusu a citu pro detail. Stropní lustry pořídíte v tolika rozličných provedeních, že snadno najdete kousek, který bude zrcadlit vaše představy.

Chcete-li vzdát poctu minimalismu, oceníte závěsné žárovky, které vypadají dobře samostatně i ve skupinách. Oblíbenou variantou jsou také moderní lustry na lanku nebo lustry na řetězu, jež pořídíte v klasickém, rustikálním i industriálním provedení. Samostatnou kapitolou jsou pak lustry nad jídelní stůl, s nimiž vykouzlíte útulnou atmosféru pro rodinné hodování.

Se světelnou výbavou, jejíž stavebním kamenem jsou stropní lustry, si můžete pěkně vyhrát. Vždy se však vyplatí pamatovat na účel místnosti a podle toho volit intenzitu světla, ujasnit si potřebný počet svítidel a pečlivě naplánovat jejich rozmístění.

Abychom vás příště poznali a zjistili, co se vám u nás líbí, používáme cookies. Návštěvou tohoto webu souhlasíte se zásadami jejich používání. Více informací
Nahoru