Hue prodlužovací kabel k venkovním svítidlům HUE CALLA a HUE LILY, 5m / Philips Hue

Kód: 100.11608
Značka: PHILIPS
Dostupnost:
Poslední 2 ks skladem (Odesíláme do 22.04.2021)
Do vyprodání zásob
426 Kč

Další kousky ze stejné kolekce

Obrázky: Hue prodlužovací kabel k venkovním svítidlům HUE CALLA a HUE LILY, 5m / Philips Hue
Hue prodlužovací kabel k venkovním svítidlům HUE CALLA a HUE LILY, 5m / Philips Hue

Prodlužovací kabel v délce 5 m k venkovnímu osvětlení Philips Hue řady Calla, Lily a Impress s nízkonapěťovou základnou.

O značce PHILIPS

Nizozemská společnost PHILIPS byla založená v roce 1891 v Eindhovenu Gerardem Philipsem a jeho otcem Frederikem. Firma se od začátku zabývala výrobou žárovek, lamp a jiných elektronických zařízení. Následně do produktového portfolia přibyly i elektrické holicí strojky, hudební nástroje a televize. PHILIPS stojí za vývojem prvních audiokazet a... Přečíst celé kazetových audio a video rekordérů. Společně s japonskou firmou Sony vyvinul také CD, DVD a Blu-ray disky. Firma zaměstnává přes 100 000 zaměstnanců ve více než 60 zemích světa a jde tak o jednu z největších elektronických firem na světě. Společnost se dělí na 3 hlavní divize: Philips Consumer Lifestyle, Philips Healthcare a Philips Lightning, která je světovou jedničkou ve vývoji a výrobě interiérového, venkovního a průmyslového osvětlení a světlených zdrojů (žárovky i zářivky). Pro milovníky elektronických vychytávek a moderních technologií vznikla nová produktová řada inteligentního LED osvětlení Philips Hue, které umožňuje individuální nastavení vašeho domácího osvětlení (lustry, lampy, bodovky…) odkudkoli na světe. Společnost také vlastní další značky PHILIPS MASSIVE a LIRIO BY PHILIPS, doplňující rozsáhlý sortiment světel.

Typ
  • Příslušenství k osvětlení
  • Venkovní osvětlení
Místnost Zahrada
Funkce Voděodolnost
Šířka (mm) 5000
Počet žárovek 1
Napětí (V) 240
Stupeň krytí (IP) 44
Materiál produktu Plast
Barevné provedení produktu Černá
Hmotnost (kg) 0.38
Energetická třída A+
Výrobce PHILIPS
Kolekce Hue Calla
Inteligentní osvětlení ANO
Záruční doba (měsíce) 24

Související zboží

Otázky a odpovědi

Nenašli jste, co jste hledali? Zeptejte se nás

Pro přidání otázky musíte souhlasit se zpracováním údajů
Abychom vás příště poznali a zjistili, co se vám u nás líbí, používáme cookies. Návštěvou tohoto webu souhlasíte se zásadami jejich používání. Více informací
Nahoru