Nákup nad 2 500 Kč SLEVA 7 %, nad 3 500 Kč 9 % a nad 4 500 Kč 11 %! Slevový kód zadejte v košíku. Akce platí na všechny označené produkty.

Reklamace a vrácení zboží

Objevil se problém a zboží je potřeba reklamovat? Nebo chcete využít práva na vrácení zboží v 14denní lhůtě? Přečtěte si návod, jak na to.

Reklamace

Zásilka dorazila v poškozené krabiciZásilka dorazila v poškozené krabici

Balík před dopravcem rozbalte a zkontrolujte. Je-li vše v pořádku, můžete zásilku převzít. Pokud je zboží poškozené, sepište s dopravcem zápis o škodě a zásilku nepřebírejte. Po sepsání zápisu nás neprodleně kontaktujte prostřednictvím formuláře, který vyplněný zašlete na e-mail vyresmeto@riteli.cz.

Zásilka dorazila nekompletníZásilka dorazila nekompletní

Pokud v balíku cokoli chybí, dejte nám vědět prostřednictvím formuláře, který vyplněný zašlete na e-mail vyresmeto@riteli.cz. Vše okamžitě vyřešíme a napravíme.

Zboží přišlo poškozenéZboží přišlo poškozené (i když byl obal neporušený), má výrobní vady, nebo chcete reklamovat zboží v záruční době 24 měsíců od převzetí

1. Vyplňte formulář pro reklamaci zboží

Před odesláním formuláře na e-mail vyresmeto@riteli.cz se prosím ujistěte, že jste vyplnili všechna políčka a v příloze nám prosím zašlete i fotky poškozeného dílu. Obal zboží i výplně si uschovejte.

2. Budeme vás kontaktovat

V nejbližším možném termínu vás budeme kontaktovat a domluvíme se na termínu svozu poškozeného zboží.

Reklamaci vyřídíme bez zbytečných průtahů a nejpozději do 30 dnů.

Vrácení zboží ve 14denní lhůtě

Oznámení o odstoupení1. Oznámení o odstoupení

Vyplňte formulář pro vrácení zboží.

Před odesláním formuláře na e-mail vyresmeto@riteli.cz prosím zkontrolujte, že jste vyplnili všechna políčka. Pro zlepšování našich služeb budeme moc rádi, když nám sdělíte, proč jste se rozhodli zboží vrátit.

Vrácení zboží2. Vrácení zboží

Zboží zašlete bez zbytečného odkladu, nejpozději do 14 dnů od odeslání Oznámení o odstoupení od smlouvy, na adresu HANZEL spol. s r.o., Vídeňská tř. 3362/46, 669 02 Znojmo. Zboží musí být vráceno v neporušeném stavu, nepoškozené, kompletní (včetně veškerého příslušenství a všech přiložených dokumentů) a v originálních obalech.

Nezapomeňte přiložit Oznámení o odstoupení od smlouvy, kde uvedete číslo objednávky a datum nákupu (můžete si vytisknout) a kopii dokladu o koupi zboží.

Náklady spojené s vrácením zboží nesete vy.

Vrácení peněz3. Vrácení peněz

Poté, co zboží převezmeme a zkontrolujeme, vám nejpozději do 14 dnů od odeslání Oznámení o odstoupení od smlouvy vrátíme peníze. Vrátíme vám také náklady na dodání zboží (dopravné za doručení zboží od nás k vám) ve výši odpovídající nejlevnějšímu nabízenému způsobu dodání zboží.